DUHET SEIFE SHEABUTTER 2 X 100 G


1 004 fshij.


Sapun DOVE SHEA BUTTER

Krem - sapun Dove Përqafoni butësinë përmban gjalpë shea ushqyese falë të cilave lëkura bëhet e butë dhe e lagur.

Paketimi: copa 2 x 100 g

EAN-Code: 8711600804388