BETTY BARCLAY E BARDHË E BARDHË TË GJALLË E MËPARSHME 200 ML


1 798 fshij.


Shkumë të butë për një dush.

Përjetoni shkumën shpirtërore të aromës Betty Barclay Eden e bukur! Një shkumë e hollë e butë pastron butësisht lëkurën, siguron atë me hydration afatgjatë dhe e lë atë të butë dhe të butë. Eden e bukur nga Betty Barclay është një aromë për gratë natyrore dhe romantike që duan të jetojnë në harmoni me natyrën. Përbërja joshëse fillon me një shënim frutash me gaz. Aromat delikate në zemër i ngjajnë një kopshti të magjepsur lulesh. Baza karakterizohet nga akordë të butë dhe të butë. Betty Barclay Eden e bukur ju dellikon bukur si një lule dhe ju merr në Kopshtin e Edenit, i cili ndjehet si një shumëllojshmëri e gjerë e luleve dhe shkurreve të gjelbra. Aromë që ju fton të ëndërroni dhe të harrojmë stresin e jetës së përditshme!

Përbërësit:

UJI (AQUA) GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, BENZYL SALICILAT, BUTYLOCTANOL

Vëllimi: 200 ml

EAN-Code: 4011700362172