BENECOS NAIL POLISH CHERRY KUQ FL 5 ML


906 fshij.


Llak i thonjve BENECOS NAIL POLISH CHERRY RED

Llak polish Benecos nuk përmban formaldehyde, toluen, kamfore dhe ftalate.

Ngjyra të ndritshme do të kënaqin fashionistasit më të kërkuar.

Duke qenë të ndritshme dhe unike me markën Benecos të kozmetikës - lehtë!

Para aplikimit të llak, sipërfaqja e gozhdës duhet të jetë e degreased duke përdorur mbartës polish gozhdë ose sapun dore.

Lejoni që llak të thahet tërësisht. Mos përdorni tharëse flokësh për tharjen e thonjve!

Ngjyra më e ngopur dhe e thellë rezulton nëse duhet të vendosni një lustër në disa shtresa.

Perberja: etil acetat, acetate butil, nitrocellulose, Adipic ACID / neopentil MIXED / Trimellitic ANHYDRIDE kopolimer, acetil tributyl citrate, izopropil alkool, STEARALKONIUM HECTORITE, sukrozë ACETATE isobutirate, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, (+/- (mund të përmbajë): CI 77891, silicë , MICA, CI 77491, CI 77499, CI 15850, CI 15880, CI 77266, SULFAT BARI, CI 77510, CI 77861, CI 19140)

Vëllimi: 5 ml

EAN-Code: 4260198094731