Björn Axén - Vaj për flokë të butë dhe të ndritshëm


3 677 fshij.


Vajra e re e flokëve Smooth & Shine e Björn Axén është e pasur me Argan dhe vaji i lulediellit intensive ushqen flokët. Rezultati është flokët e butë dhe të shndritshme. Vaj vajton mirë pas kokosit dhe vaniljes me shenja drurësh, me shije frute dhe lules.

Aplikim

Aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagur ose të thatë. Kur zbatohet për flokët e thatë në gjatësi dhe përfundon, fokus. Për zbutjen ekstra me efektin e zbutjes krem ​​kombinohen

Result

Bën flokët të butë, të butë dhe bën mrekulli për shkëlqim të plotë. Vitamina E mbron flokët. Smoothes dhe vepron kundër frizz.

Linja e Produktit: Björn axen

Paketimi Ngjyra: Blue Transparent

Lloji i flokeve: Flokët normale të dëmtuara të flokëve

Свойства: Shtresë intensive ndriçon shtrirjen e flokëve Struktura shimmering

Scalp: Skalp Normal

Përbërësit: Silikoni Paraben Pa pagesë Vegan Hypaallergenic Argan Oil

Zbatim: Lini-in